Главная > Программа

Программа мероприятий elcomUkraine


, ,

,

,
11.04.2017
Конференц-зал №1
12:00-15:00
Рекомендації щодо випробування кабельної продукції на відповідність ДСТУ ЕN 50575:2016 "Кабелі силові, кабелі керування та зв'язку. Кабелі для загального використання в будівельно-монтажних роботах з урахуванням пожежних вимог" та зміни до нього ДСТУ ЕN 50575:2016/Зміна №1:2016.
12.04.2017
Конференц-зал №1
10:30-11:30
Є.М. Гохштанд, технічний спеціаліст, Fluke Calibration EMEA
Fluke Calibration, найбільший виробник калібрувального обладнання у світі, представляє новинки 2017 року.
Радіочастоти: 96270А Еталонне джерело РЧ-сигналу (до 27 ГГц) — єдиний у світі калібратор, який дозволяє одним приладом повіряти аналізатори спектру, датчики потужності і осцилографи. Особливість моделі — низький фазовий шум.
Тиск: 6270А модульний контролер / калібратор тиску (до 20 МПа). Калібратор дозволяє на одному робочому місці створити повірочний стенд для величезного діапазону СІ (пневматики). Рівень точності до 0,01% від показу.
11:30-12:30
А.И. Троян
Matrix AMM™ — современное решение для оперативного интеллектуального сбора информации о потреблении электроэнергии. Matrix AMM™ позволяет энергопоставляющим компаниям эффективно получать и обрабатывать данные с большого объема счетчиков, установленных у бытовых, промышленных и коммунальных абонентов. Разработку, производство и техническое сопровождение Matrix AMM™ обеспечивает производственная компания ООО "Телекоммуникационные технологии" (TeleTec™).
12:30-14:30
М.Ф. Гармотько, заступник начальника відділу електронних компонентів, ПП НВФ VD MAIS
Світлодіоди та COB-матриці, LED-драйвери та різномаїття засобів діммінгу, окремі лінзи та мультилінзові збірки та засоби вторинної оптики, радіатори та рефлектори, силікони та безкремнійові матеріали — в окремих доповідях в межах семінару "Формула світла" послідовно та прискіпливо розглядаються складові побудови сучасних світлодіодних освітлювальних приладів — від компонентної бази до технологій тепловідведення, захисту світлодіодних плат від зовнішніх впливів та сповільнення деградації світлодіодних кристалів та люмінофорів. Також окремим пунктом буде розгляд практичних аспектів побудови ланцюжку "розробник — виробник — споживач" та місце у ньому контрактного виробництва. Семінар буде цікавим для фахівців з розробки та виготовлення світлодіодних освітлювальних приладів вуличного, промислового та комерційного застосування.
14:30-15:00
І. Плотников
Презентація лідера в регіоні EMEAI з постачання материнських плат для ринку вбудованих промислових рішень. Формати: STX, thin-ITX, mini-ITX, micro-ATX, ATX. Переваги: якість, стабільність, функціонал, вивірений модельний ряд, суворе дотримання життєвого циклу і довгострокова доступність до відвантажень, технічна підтримка безпосередньо з заводу у зручному часовому режимі, вичерпна технічна документація, супровід тендерних поставок і надання необхідних документів від виробника, конкурентна ціна, найкоротші терміни виробництва і поставок із заводу в Аугзбурзі, Німеччина.
15:00-15:30
І. Плотников
Seasonic — імпульсні джерела живлення для ПК, серверів, промислових ПК та вбудованих рішень. Енергоефективність, надійність, довговічність, стабільність, мінімальний рівень пульсацій, гарантія аж до 12 років, наявність безвентиляторних рішень аж до 600 Ватт. Історія інновацій на ринку імпульсних джерел живлення з 1975 року.
15:30-17:00
І.В. Журавльов
Тренінг з використання засобів автоматизованого проектування повітряних електричних ліній 0,4 — 35 кВ.
Конференц-зал №4
12:00-13:00
Д. Коротченко, інженер фотоелектричних систем, "Атмосфера"
Презентація сонячних мережевих інверторів PrimeVolt. Баланс якості, функціоналу і ціни по-тайваньськи.
13:00-14:00
Р.І. Мельник, заступник генерального директора з розвитку, ТОВ "ВС-РЗВА"
Основним обладнанням розподільних мереж є комутаційні апарати, від роботи яких залежить надійність усіх підстанцій, ліній електропередач та розподільних пристроїв у всіх режимах експлуатації.
Більшість високовольтних вимикачів (включаючи їхні приводи) призначені для комутації електричних кіл при нормальних і аварійних режимах в мережах трифазного змінного струму частотою 50 Гц з номінальною напругою від 6 до 750 кВ включно.
З кінця минулого століття відбувся якісний стрибок у технології виробництва високовольтних комутаційних апаратів: на зміну масляним та повітряним вимикачам прийшли апарати з використанням у якості ізоляційного та дугогасильного середовища вакууму.
Вакуумні вимикачі ідеальні з екологічної точки зору, мають високу надійність, великий комутаційний ресурс та можуть працювати при температурах до -60 °С.
14:30-16:00
A. Pickardt, Sales Manager Export, BENNING Elektrotechnik und Elektronik GmbH & Co. KG;
А. Пятаченко, директор, ТОВ "Беннінг Пауер Електронікс"
Надсучасна система безперебійного живлення ENERTRONIC MODULAR SE має виняткову надійність при низьких експлуатаційних витратах. Модульна система з можливістю "гарячої заміни" модулів дозволяє оперативно збільшити сукупну потужність системи до 1000 кВт, а завдяки новітнім розробкам ККД систем ENERTRONIC MODULAR SE складає 99%. Високий клас безвідмовності системи забезпечується реалізацією технології multi-master. Таке проектування дозволяє децентралізувати паралельну архітектуру модулів, а відтак — виключити наявність єдиної точки відмови. Поєднання німецької надійності систем ENERTRONIC MODULAR SE з європейським рівнем сервісу компанії "Беннінг Пауер Електронікс" гарантує стабільність, якість та безпеку електроживлення вашого обладнання.
13.04.2017
Конференц-зал №1
11:00-12:00
О.П. Олійник
Особливості вибору і використання пристроїв захисного відключення в сучасних електричних мережах.
Новинки лінійки продукції диференціальних реле і автоматичних вимикачів диференціального струму, переваги застосування цифрової обробки струмів витоку.
Нові прилади для захисту від пожеж, викликаних ушкодженнями в електричній мережі.
12:00-13:00
О.В. Сергійчук, д.т.н., професор, Київський національний університет будівництва і архітектури КНУБА;
Ю.С. Громадський, директор, ТОВ "КиівПромЕлектроПроект", редактор інформаційного збірника "Промислова електроенергетика та електротехніка"
Врахування завдань енергозбереження у новій редакції ДБН В.2.5-28 "Природне і штучне освітлення" Друга редакція.
Розроблено ДБН В.2.5-28 "Природне і штучне освітлення" Друга редакція
Вимоги нової редакції ДСТУ-Н Б В.2.5-80:2015 "Настанова з проектування електропостачання промислових підприємств"
Розроблено ДСТУ-Н Б В.2.5-80:2015 "Настанова з проектування електропостачання промислових підприємств"
15:00-16:00
М.А. Курицин, Account Manager, Transcend Information Inc.
Компанія Transcend запрошує всіх охочих відвідати семінар, де буде представлена промислова продукція виробництва Transcend і унікальні запатентовані технології, які використовуються для забезпечення надійності і конфіденційності даних.


«НМУ «Електропівденмонтаж» на elcomUkraine 2017 презентує силові масляні трансформатори виробництва Hyundai Heavy Industries Co.Отримайте 50% знижки на новий терморегулятор Nexans N-Comfort TR!«Schneider Electric» представит вниманию посетителей серию вакуумных выключателей внутренней установки EasyPact EXEБлок питания Seasonic Prime 750W Platinum на elcomUkraine 2017 ЕLGAMA-ELEKTRONIKA представит на elcomUkraine 2017 новый концентратор DC12 G3«НМУ «Електропівденмонтаж» презентує комплектні розподільчі пристрої з елегазовою ізоляцією виробництва Hyundai Heavy Industries Co. Ltd. (Республіка Корея)Универсальные компактные клеммы от WAGO делают электромонтаж гораздо проще«Schneider Electric» представит вниманию посетителей новый контактор TeSysTM D GreenТехнология герметизации кабельных и трубных вводов ROXTEC на elcomUkraine 2017«Мибокс» представит на elcomUkraine 2017 новые модели металлических корпусовНовинки от "Инстайл" на elcomUkraine 2016

Архив новостей